O blogu

SONY DSC

Mam na imię Kasia – jestem psychologiem z wykształcenia i z pasji. Pracuję jako psychoterapeuta rodzin, par i osób indywidualnych. Mam również doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą  z zaburzeniami neurorozwojowymi (ADHD, Zespół Aspergera, autyzm, zaburzenia zachowania).  Od wielu lat jestem również zawodowo związana z różnymi korporacjami. Dzięki temu bardzo dobrze znam stresory i napięcia towarzyszące osobom pracującym w nich.

Uwielbiam podróże – potrafię wydać na nie swoje ostatnie pieniądze. Lubię egzotyczne kraje, duże europejskie miasta i kameralne zakątki Polski. Moją pasją jest również astronomia i malarstwo. W ciepłe weekendy wyjeżdżam w góry ze swoim teleskopem i obserwuję odległe planety. W ciągu dnia staram się przerzucić na płótno piękne krajobrazy. Kocham wycieczki górskie i zwiedzanie, ale nie pogardzę leżeniem na plaży i nicnierobieniem.

Blog powstał z potrzeby dzielenia się wiedzą i pokazania, że często nie trzeba posiąść żadnych tajemnych informacji, aby poznać niektóre mechanizmy naszego funkcjonowania i zmienić nasze nastawienie, nawyki czy zachowania. Wyniki badań psychologów mogą nam być przydatne zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Poza tym są niezwykle ciekawe i chociażby tylko dlatego warto o nich wiedzieć.

Będę się starać, aby publikowane informacje były przydatne, zwięzłe i zrozumiałe.

Mam nadzieję, że zostaniecie ze mną na dłużej 😉

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: